Harjoitusaikataulu

Yli 20v (4min) 

1.  JÄV Illuusia 9.45 
2.  Atti Kävyt 9.49 
3.  SVO Poema 9.53 
4.  Keravan Nv  Aino 9.57 
5.  Tapiolan Voimistelijat Hehku 10.01  - peruttu
6.  Vihti-Gym Impulssi 10.05 
7.  KNV Taiga 10.09 
8.  JNV Aurora 10.13 
9.  MÄV Hengettäret 10.17 

8-11v (3min) 

10.  Tivoli Zaiga 10.21 
11.  ILO Firella 10.24 
12.  Liikuntaseura Ote Solina 10.27 

16-19v (4min) 

13.  IINA Kolibrit 10.30 
14.  Vihti-Gym Alegria 10.34 
15.  MäVi Kielot 10.38 
16.  LSPori Selene 10.42 
17.  KellonTU Resedat 10.46 
18.  OVOS Laventeli 10.50 

12-15v (4min) 

19.  Liikuntaseura Ote Hyrinä 10.54 
20.  Uuraisten Liinat Sirut 10.58 
21.  MÄV Solinat 11.02 
22.  JNV Ariela 11.06 
23.  Vihti-Gym  Korennot 11.10 
24.  MäVi Lehdokit 11.14 
25.  IINA Flamingot 11.18 
26.  JÄV Irennet 11.22 

yli 40v (4min) 

27.  SVO Koriana 11.26 
28.  OVO Olenaiset N 11.30 
29.  Heinolan voimisteluseura Aura 11.34 
30.  OVO Olenaiset K 11.38 
31.  JÄV Ihanaiset 11.42 
32.  HeJy Moninaiset 11.46